Hakkımızda

Aoao Hukuk Bürosu 2003 yılında Av. Ali Kemal Atçeken ve Av. Levent Öcal tarafından İstanbul’da kurulmuştur. Büromuz bünyesinde tecrübeli avukatlar ve çeşitli alanlarda uzmanlaşmış yetkin danışmanlar hizmet vermekte olup, ayrıca üniversite öğretim üyesi uzman danışmanlar ile işbirliği içerisinde çalışmalar sürdürülmektedir.

Deneyimli ve uzman hukuk ekibi ile yurt içi ve yurt dışından gerçek kişiler ile ulusal ve uluslararası şirketlere büromuz tarafından sağlanan avukatlık, hukuksal danışmanlık ve koruyucu hukuk hizmetleri Türkçe, İngilizce ve İspanyolca dillerinde sunulmaktadır.

Büromuz, Türk-İngiliz Ticaret ve Sanayi Odası aktif üyesidir ve hukuki danışmanlık-avukatlık bürosu olarak Türk-İngiliz Ticaret ve Sanayi Odası’nın tavsiye listesinde yer almaktadır.

Büromuz, Brezilya Konsolosluğu’nun resmi hukuk müşaviri olarak Brezilya Konsolosluğu’na hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermektedir.

Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Bodrum’da bulunan çözüm ortağı hukuk bürolarımız ile müvekkillerimize en kısa zamanda, en iyi hukuk hizmetini sunmaktayız.